Про нас

Компанія ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ» є постачальником електроенергії. Наше підприємство є повноправним, законодавчо прописаним учасником оптового ринку електроенергії. Ми пропонуємо своїм споживачам принципово нові, цивілізовані відносини споживача і постачальника електроенергії. Відносини, в яких враховані інтереси не тільки постачальника, а й споживача.

Пропонуємо Вам ознайомитися з перевагами нашої з Вами співпраці.

Головна мета нашої діяльності - допомогти споживачеві максимально можливо зменшити платежі за спожиту електроенергію відповідно до чинного законодавства.

Це досягається шляхом:

• Постачання для Вашого підприємства електричної енергії з оптового ринку електроенергії (ОРЕ), згідно з погодинними тарифами. При цьому Ви отримуєте цілий спектр юридичних та фінансових переваг, а саме - значно спрощуються взаємовідносини постачальник-споживач, Ваше підприємство не лімітується по потужності і за кількістю спожитої електроенергії, а значить, і відсутні штрафи за перевищення даних лімітів.

• розробки рекомендацій щодо приведення режиму роботи електроустановок у відповідність їх технічним характеристикам.

• Комбінований варіант, розроблений фахівцями нашої організації виключно для Вашого підприємства, з метою мінімізувати витрати, для отримання максимального економічного ефекту.

• Проведення ретельного і кваліфікованого енергоаудиту для виявлення технічних, юридичних та економічних можливостей і розробці організаційно - технічних заходів з метою зниження витрат на електроенергію.

• При необхідності грамотно спроектувати, узгодити і впровадити необхідні технічні зміни в енергосистемі споживача

За результатами дослідження на Вашому електричному майданчику, ми запропонуємо Вам найоптимальніший (економічно найвигідніший) варіант, що дозволяє домогтися максимального економічно вигідного, технічно можливого і юридично прийнятного ефекту. При цьому нами буде підібраний варіант з мінімальними витратами і з максимальною швидкістю окупності.

Почати співпрацю з нами легко і безпечно. Більш того, почавши співпрацю з нашою компанією, споживач може легко його припинити за своїм бажанням і вибрати собі іншого постачальника.

Так що споживач нічим не ризикує, а навпаки завжди може вибрати собі найбільш вигідні умови.

Працювати з нами зручно, комфортно і приємно. І це не тільки наша думка, так кажуть наші споживачі. Ми пропонуємо своїм споживачам принципово нові, цивілізовані відносини споживача і постачальника. Відносини, в яких враховані інтереси не тільки постачальника, а й споживача.

Відтепер ви не споживач - ви партнер.

Ми самостійно готуємо і подаємо документи, необхідні для забезпечення електроенергією наших споживачів. Простіше кажучи, ми здійснюємо поставку електроенергії «під ключ», надаючи споживачеві і його співробітникам максимальний комфорт «безхмарного» енергоспоживання.

Ми доброзичливі і не створюємо нашим споживачам зайвих незручностей, які не влаштовуємо різноманітних перевірок, звітів і т.п. Ми пропонуємо мінімум формалізму. Таким чином, співпрацюючи з нами, ви і ваші співробітники не будете піддаватися додатковому стресу. З нами вам не доведеться гаяти час і сили, грузнучи в різних бюрократичних процедурах.

Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу нашим споживачам. Володіючи великими професійними знаннями і багаторічним досвідом роботи на ринку електроенергетики, ми постачаємо наших споживачів цінною інформацією, необхідною для прийняття правильних рішень, ефективно консультуємо споживачів в питаннях енергоспоживання.

Ми розуміємо потреби наших споживачів і орієнтуємося на них у своїй роботі.

Співпрацюючи з нами, ви зможете бути впевнені що ваші інтереси враховані.