Енергія без проблем
Споживач і постачальник - партнери

Компанія ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ» здійснює діяльність з постачання електричної енергії на території України.

Пропонуємо вам ознайомитися з перевагами купівлі електроенергії у компанії ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ» і запрошуємо до співпраці.

Отже, основними перевагами співпраці з нами є:

• зниження вартості електроенергії для споживача. Компанія ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ» має можливість продавати електроенергію зі знижкою багатьом споживачам. Не варто переплачувати.

• Компанія ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ» надає своїм споживачам можливість не робити повну передоплату за електроенергію.

• відсутність штрафних та інших санкцій за перевищення лімітів обсягу і потужності споживанння електроенергії. Наші споживачі споживають електроенергію комфортно, потрібної потужності і в потрібних обсягах, не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживання електроенергії.

• ну і, врешті-решт, цивілізовані відносини постачальника і споживача. Працювати з нами зручно, комфортно і приємно. Ми самостійно готуємо і подаємо документи, необхідні для забезпечення електроенергією наших споживачів. Іншими словами, ми здійснюємо поставку електроенергії «під ключ», так що споживач і його співробітники отримують максимальний комфорт енергоспоживання.

• Отже, якщо вас цікавить постачання електроенергії на принципово нових, значно вигідніших для вас умовах, запрошуємо вас до співпраці.

• Почати співпрацю з нами легко і безпечно. Документальне оформлення зміни постачальника здійснюється лише кількома простими документами і не займає багато часу. Більш того, почавши співпрацю з нашою компанією, споживач може легко його припинити за своїм бажанням і повернутись до попереднього постачальника. Так що споживач нічим не ризикує, а навпаки завжди може вибрати собі найбільш вигідні умови.

Зв'яжіться з нами, із задоволенням обговоримо ваші запитання.